Click aici pentru adresa detaliata

Important!
Calificam "Maistru mecanic auto", cu posibilitatea ca la absolvire sa se lucreze pe functia de Inspector ITP (inspectii tehnice periodice), cu competente agreate de RAR.

Va prezentam oferta noastra de ocupatii si meserii, pe care le puteti obtine prin perfectionare sau calificare.

Nr.
crt.

Meseria (ocupatia) obtinuta si principalele competente profesionale

Studii minime necesare la inscriere

Maistru mecanic auto (perfectionare)
Coordoneaza service-uri, acorda asistenta tehnica la repararea autovehiculelor, efectueaza inspectiile tehnice periodice.

Liceu cu sau fara bacalaureat si calificare mecanic auto.

Maistru in constructii
Liceu cu sau fara bacalaureat.
Schelar
Invatamant obligatoriu.

Mecanic auto

Tinichigiu vopsitor auto

Mecanic vulcanizator
Lucrator finisor in constructii

Programul Scolii este flexibil, conceput conform intereselor cursantilor.
Program flexibil pentru angajatii care se califica fara scoatere din productie.
Reduceri de taxe pentru elevi, studenti si pentru firmele care califica angajati fara scoatere din productie.
Reduceri de taxe pentru cursantii ai caror frati sau parinti au absolvit Scoala Serban.
La cererea agentilor economici, Scoala Serban organizeaza programe de calificare pentru orice meserie din Codul COR.

Copyright Scoala Serban 2018. Site dezvoltat de Scoala Serban.